Pet Mama Dünyası 2 yıl önce İstanbul’un Maltepe ilçesinde faaliyetlerine başlamıştır. Ticari faaliyetlerine başladığı günden itibaren küçük dostlarımız için sağlıklı ürünler sunarak, mutlu dostlarımıza ve siz değerli hayvan sahiplerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Pet Mama Dünyası olarak müşterilerimize güvenli bir alış-veriş ortamı sunuyor ve evcil hayvanların beslenme, bakım ve medikal gereksinimlerinde kalite ve fiyat avantajını bir araya getiriyoruz.

En tanınmış, güvenilir ve kaliteli markaların ürünlerini küçük dostlarımızın ihtiyaçlarını göz önüne alarak hayatlarına lezzet katmak ve sağlıklı bir yaşam sürmelerine destek olmak için sizlerin hizmetine sunmaktayız. Köpek Maması, Kedi Maması, Kedi Kumu ve bir çok ürünü web sitemiz üzerinden sipariş verirken, bilgi kirliliğinden uzak olacak ve sizler için titizlikle seçtiğimiz ürünlerle küçük dostlarınıza en tatlı ve keyifli ürünleri zaman kaybetmeden kapınıza kadar teslim alacaksınız.

Online Petshop hizmetlerimizle Türkiye’nin tüm illerine gönderim yapılmaktadır. Kredi kartı ve Banka havale sistemi ile ödemelerinizi gerçekleştirebilir, an ve an siparişinizi takip edebilir, kargo süreçlerini SMS ve sitemiz üzerinden gözlemleyebilirsiniz. Tüm bu işlemler sırasında 256 bit SSL sistemi ile hem web sitemiz hem de ödeme kanallarımız üzerinden 2 türlü şifreleme yapılarak tüm verileriniz korunacak ve güvenli alış-verişi diğer online alışverişlerinize nispeten 2 kat daha güvenli şekilde gerçekleştireceksiniz.

Bizi (Facebook – İnstagram) takip ederek, dönem dönem yapacağımız sürprizlere, indirimlere ve promosyonlara dahil olmayı unutmayın.

“Pet Mama Dünyası” olarak küçük dostlarınız için yanınızdayız.

Ücretsiz Kargo

99₺ üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir.

İade Garantisi

Olumsuz durumlarda iade garantisi mevcuttur.

7/24 Teknik Destek

Her zaman ulaşım imkanı.

Bir Mama Bir Fidan kampanyasına sizde destek olun.